Finał konkursu szkolnego „The second live of denim” czyli „ Drugie życie dżinsu”

We wtorek 12.04.2022 odbył się finał konkursu szkolnego „The second live of denim” czyli „ Drugie życie dżinsu”.    Konkurs adresowany był do uczniów Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych Stylizacji i Usług z każdej specjalizacji a jego którego cel główny to – nadać rzeczy starej, dżinsowej nową użytkowość.

Uczniom towarzyszyła myśl przewodnia :

Nie wyrzucaj! ….Zostaw!…..Przerób!……Pokaż!

Jury konkursu w składzie: Przewodnicząca Dyrektor Szkoły Pani Ewa Figura oraz członkowie Pani Monika Rybska, Pani Iwona Dygas oraz Pan Remigiusz Sitek miało możliwość obejrzenia i ocenienia projektów konkursowych uczniów naszej szkoły.

Finałowy pokaz podsumował samodzielną pracę uczniów, w którym wszystkie projekty były eksponowane w autorskich, jakże różnych stylizacjach.

Opiekę merytoryczną oraz organizacyjną nad konkursem i pokazem sprawowały pani  Renata Cichoń, pani Anita Olszewska-Zapłata, pani Agnieszka Gaj-Bębenek.

Laureatami zostali:

1 miejsce – Dominika Ratyńska kl. 3Pa

2 miejsce – Amelia Łączyńska i Natalia Nowak kl. 2a

3 miejsce – Natalia Ziętek kl. 2a

Wyróżnienie – Karol Prawda 3Ga

Wyróżnienie – Julia Szachtsznajder 1c

Dziękujemy Wszystkim za przyłączenie się do wspólnej zabawy, Finalistom gratulujemy wygranych i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu modowej kreatywności o równie ciekawej tematyce!