ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Podziękowanie za zbiórkę na rzecz Ukrainy

Do szkoły wpłynęło podziękowanie za przekazaną pomoc materialną zebraną przez społeczność szkolną

„PODZIĘKOWANIE
KIEROWNIKA JEDNOSTKI WOJSKOWEJ W MIEŚCIE KOWEL
DLA RADY PEDAGOGICZNEJ, RODZICÓW I UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI I USŁUG W RADOMIU
Kowelska rejonowa administracja wojskowa wyraża serdeczne uznanie za pomoc w zbieraniu i wysyłaniu pomocy humanitarnej mieszkańcom rejonu Kowelskiego i innych regionów Ukrainy w tym niełatwym dla naszego kraju czasie. Dobre uczynki nie pozostają niezauważone – świecą jak latarnie dla tych, którzy czekają na pomoc. Jesteśmy pewni, że twój przykład jest wskazujący dla innych dobroczyńców. Udzielając pomocy, dajesz nie tylko wsparcie materialne, ale dajesz nadzieję, że razem pokonamy rosyjskiego agresora i znajdziemy pokój i dobrobyt nie tylko dla Ukrainy, ale także dla całego świata. Niech wasza życzliwość i hojność powrócą do was w stu procentach! Mamy nadzieję na dalsze wsparcie.”

Tłumaczenie Kasia Osipova z 3Gc

Dziękujemy wszystkim którzy dorzucili swoją cegiełkę!

 

 

Copyright © 2023
Skip to content