ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022r.

Dziś młodzież naszej szkoły otrzymała świadectwa promocyjne i końcowe. Wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły życzymy udanego letniego wypoczynku.

Uroczystość zakończenia rozpoczęła się częścią oficjalną w trakcie której Pani Ewa Figura – dyrektor szkoły, podziękowała wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za kolejny wspólny rok ciężkiej i owocnej pracy. Uczniowie wyróżnieni nagrodami otrzymali je uroczyście z rąk dyrektora szkoły, przy aplauzie braw zgromadzonych nauczycieli i rówieśników.

Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez p. Annę Romaniuk i p. Annę Wajs. W trakcie tej części cudowna młodzież wprowadziła wokalnie, stan letniego odpoczynku, przybliżając piękne polskie utwory muzyczne.

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM ZA TEN ROK SZKOLNY!!!

ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI!!!

 

foto: p. Adrian Lament, p. Piotr Młynarczyk, p. Remigusz Sitek.

 

 

 

Copyright © 2023
Skip to content