ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Konkurs modowej kreatywności pt. „Second life of sweater”- drugie życie swetra

Druga edycja  Konkursu modowej kreatywności pt. „Second life of sweater”- drugie życie swetra, koordynowanego przez Panią Renatę Cichoń – nauczyciela Pracowni konfekcjonowania odzieży we współpracy z Panią Anitą Olszewską – Zapłatą – nauczyciela Podstaw projektowania odzieży. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów ZSSOSiU niezależnie od kierunku kształcenia. Może wziąć w nim udział każdy, kto choć trochę chce rozwinąć i zaprezentować swoją pomysłowość łącząc ze sobą dwa światy – ekologię i modę. Wystarczy przerobić wszystko co „ stare” swetrowe : sweter, czapkę, szalik, spódnicę, itp. by stworzyć nową, kreatywną, niepowtarzalną rzecz. Można użyć dowolnych technik: malować, łączyć z innymi materiałami, dekonstruować, przerabiać, zszywać, rwać, wiązać, malować, doszywać, kleić itp.

NIE WYRZUCAJ # ZOSTAW # PRZERÓB #POKAŻ, ŻE MODĄ Z ODZYSKU MOŻESZ SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Regulamin konkursu poniżej.

Regulamin Konkursu modowej kreatywności

Copyright © 2023
Skip to content