ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

XVII Dzień Ochrony Danych Osobowych

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa”, którego celem jest upowszechnienie wiedzy o ochronie danych osobowych wśród uczniów i nauczycieli poprzez poszerzenie oferty edukacyjnej szkół oraz placówek doskonalenia zawodowego nauczycieli o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności. Organizatorem projektu jest Prezes Ochrony Danych Osobowych. Jest to już XVII edycja projektu.

 

Urząd Ochrony danych osobowych przekazuje porady z cyklu „Warto wiedzieć” :

 1. Porada – gra Twoimi danymi
 2. Porada – Instagram
 3. Porada – Kradzież Tożsamości
 4. Porada – nie bezpieczeństwo urządzeń połączonych w sieci
 5. Porada – Niezabezpieczona Kamera
 6. Porada – nt. ustawien prywatności FB
 7. Porada – poręcznik internauty
 8. Porada – Portale Społecznościowe
 9. Porada – Smartfon
 10. Porada – Snapchat final
 11. Porada – Świadomi rodzice to bezpieczne dzieci final
 12. Porada – TikTok
 13. Porada – ustawienia prywatności cz.I final
 14. Porada – Uważni w cyberprzestrzeni
 15. Porada – wyciek danych

 

Z okazji XVII Dnia Ochrony Danych Osobowych, który obchodziliśmy w dniu 28 stycznia, Jan Nowak Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, skierował do wszystkich uczestników projektu „Twoje dane – Twoja sprawa” list otwarty.

 

Włączając się w obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych uczniowie wszystkich klas pierwszych rozwiązywali QUIZY na temat ochrony danych osobowych. Sprawdzali swoją wiedzę, ale również mieli okazję zdobyć nowe informacje.

 

 

 

Copyright © 2023
Skip to content