Finał szkolnego konkursu „SECOND LIFE OF SWEATER” – drugie życie swetra

w ramach idei NIE WYRZUCAJ – ZOSTAW- PRZERÓB – POKAŻ
 10 lutego uczniowie ZSSOSiU zaprezentowali autorskie projekty w ramach konkursu modowej kreatywności. Młodzież wykazała się niesamowitą pomysłowością, przerabiając wszystko co stare swetrowe, dziewiarskie tworząc nietuzinkowe kreacje. Różnorodność stylów, materiałów, dodatków zadziwiły publiczność i jury, która w trakcie pokazu gromkimi brawami doceniała każdy, jakże indywidualny projekt.
Jury konkursu w składzie: Przewodnicząca Dyrektor Szkoły Pani Ewa Figura oraz członkowie Pani Monika Murawska, Pani Iwona Dygas oraz Pan Konrad Lament doceniło wszystkie projekty oraz zaangażowanie uczniów, spośród których zgodnie z regulaminem konkursy wybrało najlepsze projekty.
Laureatami zostali:
1 miejsce – Katarzyna Pyrka kl. 3TA
2 miejsce – Magdalena Magiera kl 2TA
3 miejsce – Amelia Łączyńska kl. 3TA
Wyróżnienie – Paulina Król kl. 1TA
Wyróżnienie – Natalia Ziętek kl. 3TA
Opiekę merytoryczną oraz organizacyjną nad konkursem i pokazem sprawowały
Pani Renata Cichoń, Pani Anita Olszewska-Zapłata,
FOTORELCJA wykonana pod kierunkiem P. Iwony Dygas przez uczennice z 3 kl.  z kierunku Fototechnik
Grześczak Oliwia,
Michalina Bednarczyk,
Julia Głowacka,

Wiktoria Gotkowicz

Dziękujemy Wszystkim za przyłączenie się do wspólnej zabawy, Finalistom gratulujemy wygranych i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu modowej kreatywności o równie ciekawej tematyce!