ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Uroczyste ukończenie szkoły

W piątek 28 kwietnia 2023 r. przyszedł pogratulować, wszystkim uczniom ostatniego rocznika klas po szkole gimnazjalnej, ukończenia szkoły.

Pani Ewa Figura – dyrektor szkoły, podziękowała wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za wspólne cztery lata wzajemnej współpracy. Jak podkreśliła od wstąpienia w mury naszej szkoły od 2 września 2019r. wiele przeszliśmy wspólnie – dwa lata pandemii, wojna na Ukrainie. Tym bardziej cieszy fakt, że dziś możemy gratulować zebranym ukończenia szkoły. Z rąk Pani dyrektor uczniowie otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody za osiągnięcia szkolne.

Życzymy Wam, drodzy absolwenci połamania piór podczas najbliższych egzaminów maturalnych, sukcesów w przyszłej zawodowej karierze. Żebyście na swojej drodze spotykali ludzi dzięki którym będziecie rozkwitać i kochać.

W trakcie wydarzenia nastąpiło także uroczyste przekazanie sztandaru szkoły nowemu składowi pocztu sztandarowego uczniów z młodszych klas, pod opieką p. Jacka Kaczmarskiego.

Podczas uroczystości Pani Ewa Figura wręczyła nagrody w konkursie szkolnym uczniów z profilu Technik Reklamy – „Zainspiruj się Andy Warholem”.

Gratulujemy wszystkim absolwentom zebranym podczas akademii, którą przygotowali niezawodni uczniowie klas 4 po szkole podstawowej pod opieką p. Małgorzaty Bartnik i p. Zofii Rokickiej-Kwiecień – Dziękujemy!!!

W tym dniu mija także trzecia rocznica śmierci Mirki Szewczyk – koleżanki, matki, nauczycielki, wychowawczyni, kierownika warsztatów szkolnych. Mirka  – Pamiętamy!!!

 

Fotografia z akademii:
p. Piotr Młynarczyk

 

Copyright © 2023
Skip to content