Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Zajęcia dodatkowe w Zespole Szkół Skórzano – Odzieżowych, Stylizacji i Usług prowadzone w roku szkolnym 2020 / 2021 dla uczniów szkoły :

1. Zajęcia dodatkowe z wiedzy o społeczeństwie w zakresie rozszerzonym dla uczniów klas maturalnych – p. Majsiak Jolanta.
  2. Zajęcia dodatkowe z matematyki w zakresie rozszerzonym dla uczniów klas maturalnych – p. Ryszard Masełek.
  3. Konsultacje z matematyki – p. Agnieszka Jagiełło.
  4. Zajęcia wyrównawcze z matematyki – p. Magdalena Poneta.
  5. Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – p. Joanna Jakubowska.
  6. Lekcje języka polskiego dla cudzoziemców – p. Joanna Jakubowska, p. Dorota Szczukowska.
  7. Zajęcia projektowania graficznego w Corel Draw – p. Mariola Miałkowska.
  8. Zajęcia SKS dla uczniów szkoły – p. Rafał Rejmer.
  9. Zajęcia dodatkowe szkolnego koła modelek – p. Monika Rybska.
  10. Konsultacje dla uczniów biorących udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Odzieżowej – p. Anna Wolska, p. Magdalena Wulkiewicz, p. Monika Mosionek.
  11. Konsultacje dla słuchaczy Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych przed egzaminem z kwalifikacji w zawodzie Technik przemysłu mody – p. Anna Wolska, p. Magdalena Wulkiewicz, p. Monika Mosionek, p. Monika Rybska, p. Renata Cichoń.
  12. Zajęcia sportowe dla uczniów szkoły – p. Beata Dobrowolska.
  13. Zajęcia dodatkowe z biologii dla uczniów klas maturalnych – p. Małgorzata Smerda.