Studniówka 2017

„Poloneza czas zacząć” – Tymi słowami pani Ewa Figura dyrektor Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu rozpoczęła uroczysty bal maturzystów. Niebawem przyjdzie Im zasiąść do stolika egzaminacyjnego i wykazać się dojrzałością, wiedzą i umiejętnościami które skrzętnie przeleją na majowy papier. Podzielą się z Centralną Komisją Egzaminacyjną wypracowaną przez okres czterech lat umiejętnością czytania ze zrozumieniem oraz rzeczowego argumentowania.

Jednak na wszytko jest miejsce i czas. Dlatego też na chwilę o przyszłych trudach egzaminu mogli zapomnieć by spędzić miło czas w gronie najbliższych kolegów i koleżanek z klasy i szkoły, ulubionych nauczycieli i tych może i mniej. Dlatego gratulujemy udanej zabawy i życzymy samych sukcesów. Poniżej kilka miejsc które warto odwiedzić by sprawdzić jak świetnie nasi uczniowie poradzili sobie z aranżacją poloneza oraz ich zdolności taneczne okraszone pięknymi kreacjami jak przystało na SZKOŁĘ MODY !!!

Materiał ze strony cozadzien.pl

Proponuję zajrzeć jak dobrze bawili się nasi podopieczni: