Grono pedagogiczne

 

Ewa Figura – dyrektor szkoły

Beata Pajkert – wicedyrektor

Ryszard Masełek – wicedyrektor

Izabela Kamińska – kierownik warsztatów szkolnych

Elżbieta Babula – wych. klasa 3 T f

Małgorzata Bartnik- wych. klasa 2 P a

Wojciech Bielski

Jolanta Binek

Beata Brzeska-Andraszek – wych. klasa 3 T b

Renata Cichoń

Sylwia Czubak

Izabela Ćwiklak

Renata Dobroń

Beata Dobrowolska – wych. klasa 2 G f

Agnieszka Drela – wych. klasa 2 P e

Iwona Dygas

Karolina Falkiewicz

Magdalena Farbiś

Katarzyna Fatek  – wych. klasa 1 c

Sylwia Frąk  – wych. klasa 1 d

Aneta Furcińska

Agnieszka Gaj-Bębenek

Karolina Gregorczyk

Anna Heba-Palewicz

Agnieszka Jagiełło –  wych. klasa 2 G a

Joanna Jakubowska – wych. klasa 4 T c

Bernadeta Jarzyna – wych. klasa 3 T c

Ewa Jasińska – wych. klasa 2 B r

Aneta Juszczak

Jacek Kaczmarski

Elżbieta Kancler-Ludwicka

Edyta Kieszkowska

Edyta Korcz

Olaf Korwin-Pawłowski

Krzysztof Krzysztoszek

Ewa Kundys

ks. Wojciech Kuropieska

Adrian Lament

Katarzyna Lesiak – psycholog szkolny

Małgorzata Majewska-Bazinga – wych. klasa 1 e

Jolanta Majsiak – wych. klasa 2 G b

Edyta Maniak

Anna Matyga

Mariola Miałkowska

Katarzyna Mirkowska-Złotko

Piotr Młynarczyk

Monika Mosionek  – wych. klasa 1 a

Monika Murawska  – wych. klasa 1 Br

Małgorzata Nowakowska  – wych. klasa 1 f

Wioletta Petrzak – wych. klasa 2 G e

Magdalena Poneta – wych. klasa 2 P f

Rafał Rejmer

Bożena Rogala- wych. klasa 4 T e

Zofia Rokicka-Kwiecień – wych. klasa 2 P d

Monika Rybska – wych. klasa 2 P c

Maria Senderowicz

Remigiusz Sitek

Małgorzata Smerda – wych. klasa 4 T f

Anna Stanik

Agnieszka Stawińska

Ewa Stus

Kinga Szczepanik – pedagog szkolny

Dorota Szczukowska – wych. klasa 2 G c

Małgorzata Tomczyńska

Katarzyna Urbańska – wych. klasa 4 T b

Anna Wajs

Joanna Wielocha – wych. klasa 1 b

Anna Wolska – wych. klasa 4 T a

Justyna Wulkiewicz

Magdalena Wulkiewicz – wych. klasa 3 T a

Jolanta Zając-Szymczak

Elżbieta Zaręba

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom