Tydzień na rzecz kariery

Dnia 16 maja w Muzeum Wsi Radomskiej odbyła się inauguracja „Tygodnia na rzecz kariery” organizowanego przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. To już III edycja tego wydarzenia. Gimnazjaliści mogli zapoznać się z ofertami radomskich  szkół ponadgimnazjalnych, wśród których swoją ofertę edukacyjną zaprezentował Zespół Szkół Skórzano – Odzieżowych , Stylizacji i Usług w Radomiu. Nauczyciele wraz z uczniami prezentowali nasze kierunki kształcenia : fototechnik, technik przemysłu mody, technik organizacji reklamy, technik usług fryzjerskich, technik analityk  i technik wyrobów skórzanych. Mamy nadzieję, że nasza oferta spodobała się odwiedzającym i serdecznie  dziękujemy nauczycielom i uczniom za zaangażowanie w dniach kariery!