Hair Forum Poland 2017

BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum Poland  21–22.10.2017 r.  Centrum Targowo-Kongresowe zmieniło się w królestwo sztuki fryzjerstwa – Musieliśmy tam być !!!

Targi fryzjerskie Hair Forum Poland to m.in. pokazy fryzjerskie, mistrzostwa fryzjerskie, szkolenia fryzjerskie. Moc inspiracji, trendy i nowości fryzjerskie.

Najświeższe trendy, nowości produktowe, atrakcyjny program merytoryczny, fascynujące pokazy oraz ambitne konkurencje mistrzowskie.
Czym byłoby fryzjerstwo bez szczypty szaleństwa, kreatywnych cięć i zaskakujących koloryzacji? Inspiracji dostarczyły pokazy Sceny Głównej, na której wśród oszałamiających efektów audio-wizualnych swoje umiejętności oraz pomysły zaprezentowały cenione autorytety branży fryzjerskiej z kraju i zza granicy. To były dwa dni pełne emocji.

Nieodłącznym elementem  organizowanych  imprez dla profesjonalistów jest bogaty program edukacyjny. Podczas Hair Forum Poland 2017 odbył się szereg szkoleń i pokazów skierowanych do pasjonatów sztuki fryzjerskiej. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani znaleźli tam odpowiednią dla siebie ofertę.

Program towarzyszący:

• Scena Główna – pokazy z pogranicza sztuki i fryzjerstwa
  • Scena Kongresowa – znani i cenieni wykładowcy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • Master Class – najświeższe trendy i moc inspiracji zaprezentowane przez znane osobowości świata fryzjerstwa
  • Look & Learn – bogaty program szkoleniowy przygotowany przez znane i cenione akademie
  • Strefa ucznia – miejsce spotkań przygotowane z myślą o młodym pokoleniu fryzjerów

Hair Forum Poland 2017 to także arena zmagań najlepszych o miejsce na podium. Podczas targów odbyły się m.in.:

Laureaci otrzymali cenne nagrody rzeczowe,  a także staże w atelier znanych mistrzów fryzjerstwa.