OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O PRAWIE WYBORCZYM „WYBIERAM WYBORY”

W południe, 26 lutego 2019 roku, w naszej szkole przeprowadzono I etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym  „Wybieram Wybory” organizowanego przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

Etap szkolny konkursu „Wybieram Wybory” polegał na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru, składającego się z 25 pytań.

Do konkursu przystąpiło dziewięcioro uczniów z klas: 1TA, 2TC, 2TE i 3TA. Opiekunem młodzieży jest nauczycielka wiedzy o społeczeństwie Jolanta Majsiak.

Wszystkim uczestnikom III edycji konkursu „Wybieram Wybory” życzymy jak najlepszych wyników.

 

Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom