Finał IV Ogólnopolskiego Konkursu „Kreacje – Prowokacje” 2019

Dnia 1 marca 2019 r. w naszej szkole miał miejsce finał, czwartej już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modowego, „Kreacje – Prowokacje”.

Podczas gali finałowej która rozpoczęła się o godzinie 12.00 zaprezentowało się na wybiegu 10 Kolekcji Odzieżowych które pochodziły z różnych miast Polski. Nie rzadko własne kolekcje prezentowali na sobie ich projektanci.

Każda Gala Finałowa do ogromne przedsięwzięcie które nie doszłoby do skutku gdyby nie zaangażowanie i przychylność wielu osób. Nie sposób wymienić wszystkich włączonych w to przedsięwzięcie ale Wszystkim Składamy Serdecznie Podziękowania.

Po naradach Szacownego Jury, zostały ogłoszone wyniki:

I miejsce  

 

Nowy Targ:

 Klaudia Szlachtowska

&

Kinga Palider

 

 

 II miejsce

 

Białystok:

 Gabriela Kasińska

 
III miejsce

 

Bielsko Biała

Grzegorz Hojdys

 

 

Wszystkie projekty

Więcej zdjęć na stronie www.cozadzien.pl

Poniżej fotografie wykonane przez p. Iwonę Dygas.

 

Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom