Wyniki WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO – KRAJOBRAZY POLSKIE Edycja VII – „Barwy krajobrazu”

Znamy już wyniki !!!

Na  konkurs wpłynęło 122 prace  56 autorów   z  10 szkół.

W tym:

kat I – szkoły ponadgimnazjalne 42  prace  22 autorów.

kat II – szkoły podstawowe  80  prac  34 autorów.

W dniu 15 marca 2019 r. w Zespole Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług
w Radomiu Komisja Konkursowa w składzie:

dr hab. Mariusz DańskiWydział Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu,

mgr  Iwona Nabzdyk – Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców region radomski,

mgr  Ewa Figura – Dyrektor Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu

dokonała oceny prac konkursowych.

Przyznano następujące  nagrody:

kat I – szkoły ponadgimnazjalne o profilu kształcenia „Technik fotografii i multimediów”

I miejsce –  Natalia Krzosek – Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług
w Radomiu. Opiekun pracy Iwona Dygas.

II miejsce – Tomasz Kuźdub – Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług
w Radomiu za pracę pt. „Codzienności na wsi”. Opiekun pracy Iwona Dygas.

III miejsce – Natalia Wesołowska – Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych , Stylizacji i Usług w Radomiu za pracę pt. „Mój azyl ”. Opiekun pracy Ewa Kundys.

Wyróżnienia

Wiktoria Płatkowska – Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach za pracę pt. „Pod płaszczykiem zimy”. Opiekun pracy Anna Warchoł.

Marcelina Mazurek – Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach za pracę pt. „Morze – późnym wieczorem w obiektywie”. Opiekun pracy Anna Warchoł.

kat II – szkoły podstawowe (kl. VII, VIII i kl. gimnazjalne)

I miejsce  – Wiktoria Kopeć – PSP nr 34 za pracę pt. „ Krowia wyspa”.

II miejsce – Jakub Malinowski PSP nr 34 za pracę pt. „ Błoga cisza”

III miejsce – Olga Panin PSP nr 34 za pracę pt. „ Potęga gór”

Opiekun prac  Katarzyna Adamczyk

Przyznano 2 wyróżnienia

Klaudia Zimnicka za pracę pt. „Samotna brzoza”. Opiekun pracy  Katarzyna Adamczyk

Laura Moniakowska za pracę pt. „Meandry Wiązownicy” – PSP Zakrzew. Opiekun pracy Monika Sławińska.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas otwarcia wystawy pokonkursowej

w dniu 25 kwietnia 2019 roku o godz. 12.00 w galerii M 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Piłsudskiego w Radomiu

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów w dziedzinie fotografii.