Na pomoc Weronice !!!

Spraw radość Weronice na „Mikołajki”! ❤️

Bez naszej pomocy Weronika może przegrać walkę z ciężką chorobą…

Weronika Kępas ma tylko 12 lat i zmaga się z poważną wadą serca – hipoplazja lewej komory i zastawki militarnej, podwójne odejście naczyn z prawej komory z ubytkiem międzykomorowym.

Weronika jest bardzo osłabiona, nie ma siły zrobić nawet paru kroków. Koszty leczenia i operacji przekraczają możliwości finansowe rodziny. Kwota, którą potrzebuje na wylot do zagranicznej kliniki, aby uratować swoje życie jest OGROMNA!

Nasza szkoła włącza się w akcje pomocy Weronice i już dziś możecie jej pomóc! ❤️

Jak możecie pomóc? ?

? W najbliższą środę i czwartek na 1 piętrze (27 i 28.11) kupujemy słodkości, z których dochód przeznaczamy na pomoc dla Weroniki ❤️

? Do 06.12 (piątku) zbieramy nakrętki, makulaturę oraz puszki, które przynosimy do
P. Justyny Wulkiewicz i P. Katarzyny Mirkowskiej – Złotko ❤️

? Możesz wrzucić „grosik” lub „dwa” do puszki, każda kwota jest na wagę życia! ❤️

? Koordynatorką akcji w szkole jest @Natala Sulima z klasy 3b, do której możesz zgłaszać chęć przygotowania ciast, babeczek na dany dzień ❤️

? Jeżeli masz chęć, wspomóż również Weronikę wpłacając na jej internetową zbiórkę, która znajduje się w linku ?

Wszystkich informacji udzielą Wam administratorzy strony, Natalia oraz Panie – p. Katarzyna i p. Justyna ?

Dajmy życie Weronice!
Każde uderzenie jej serca może być tym ostatnim! ❤️

Inicjatorką akcji pomocy Weronice w naszej szkole jest właśnie Natalia, dziękujemy!
Tekst: Tomasz Kuźdub z 2b