Zaprojektuj bluzę i wygraj!

Uwaga! Konkurs przeznaczony dla uczniów Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu!

Samorząd Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekt szkolnej bluzy, w którym główną nagrodą jest jego realizacja!

Do udziału zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, a przede wszystkim kierujemy go do osób z klas o profilu technik przemysłu mody.

Projekty należy składać w formie papierowej w nieprzekraczalnym terminie 28 lutego 2020r. do zarządu SU lub jego opiekunów 🙂

Poniżej publikujemy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu.
2. W konkursie może wziąć udział każdy uczeń. W szczególności zapraszamy osoby z klas o profilu technik przemysłu mody.
3. Praca musi zawierać pięć projektów dla każdego z profili naszej szkoły – technik analityk, technik usług fryzjerskich, fototechnik, technik organizacji reklamy oraz technik przemysłu mody.
4. Jeden projekt mogą wykonać maksymalnie dwie osoby.
5. Pracę należy podpisać. Jeżeli projekt zawiera kilka stron, każda z nich musi być podpisana lub umieszczona w podpisanej teczce.
6. Projekt należy składać w formie papierowej do dnia 28.02.2020 r. do przewodniczących Samorządu Uczniowskiego (Hubert Boniecki, Nina Fila, Klaudia Jakubiak) lub do opiekunów
p. Bożena Rogala, p. Joanna Jakubowska).
7. Prace zostaną oceniane przez Samorząd Uczniowski dnia 02.03.2020r , a wyniki zostaną ogłoszone 03.03.2020r.
8. Główną nagrodą dla zwycięzcy/zwycięzców konkursu jest realizacja danego projektu oraz nagrody rzeczowe.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

opracowanie: Samorząd Uczniowski przy ZSSOSiU w Radomiu