Konkurs z języka angielskiego – KALENDARZ ADWENTOWY

Dnia 13 grudnia 2019 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu szkolnego z języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych pt. KALENDARZ ADWENTOWY.

Kalendarz adwentowy to tradycja, zgodnie z którą dzieci w Anglii w dniu 1 grudnia otrzymują kalendarz z 24 okienkami, w których kryją się drobne niespodzianki. Okienka są ponumerowane i każdego dnia dziecko może otworzyć tylko jedno okienko. Kalendarz ma umilić dzieciom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Nasze szkolne zadanie polegało na wykonaniu dowolną techniką w dowolnym formacie Kalendarza Adwentowego z 24 okienkami, w których uczniowie mieli ukryć pytania, zwroty lub zadania w języku angielskim związane ze Świętem Bożego Narodzenia. A jakie prace do nas dotarły? Proszę zobaczyć zdjęcia.

Zwycięzcami konkursu zostały:

I miejsce

1 GA KAROLINA FILA + JULITA PRZEPIÓRZYŃSKA

II miejsce ex aequo

1 GC DRUŻDŻ SANDRA

1 GA PAJĄK PATRYCJA

III miejsce ex aequo

1 GB PŁAZA ALICJA + PYRKA KAJA

1 PA ZUZANNA CZYŻEWSKA

pozostali uczestnicy:

1 pd ALEKSANDRA SŁOMSKA

1 PE KALETA PATRYCJA

1 GA MARLENA JANICKA + ALEKSANDRA STĘPIEŃ

1 GA NIEWIADOMSKA ANGELIKA

1 GA NAVUMOVICH HANNA

Gratulujemy!

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom