Zakończenie Roku Szkolnego 2019 / 2020

Nadszedł czas zakończenia roku szkolnego 2019 / 2020. W tym roku nie odbędzie się uroczysta akademia zamykająca kolejny rok edukacji.

Rozdanie świadectw i nagród nastąpi we wrześniu.

W tym momencie chcieliśmy szczególnie podziękować wszystkim Uczniom oraz ich niesamowitym Rodzicom. To dzięki Wam udało się ukończyć ten szczególny rok szkolny. Wiemy, że nie było łatwo odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dlatego tym bardziej Wam bardzo dziękujemy.

W piątek 26 czerwca 2020 r. uczniowie spotkają się wirtualnie z wychowawcami by powiedzieć sobie : ” Do zobaczenia, już wkrótce ! „. Tak Wasi wychowawcy, nauczyciele wraz z dyrekcją tęsknimy za Wami.

Zasłużyliście niewątpliwie na odpoczynek ! Wykorzystajcie czas wakacji na bezpieczny czas wytchnienia od obowiązków szkolnych. Nadal realizujcie swoje pasje. Spróbuje wykorzystać te chwile na regenerację i skumulowanie sił przed kolejnym rokiem szkolnym.

Gratulujemy Wam wszystkich sukcesów tych dużych i tych najmniejszych. Umiejcie się nimi cieszyć !

Życzymy udanych WAKACJI !!!

Poniżej foto – wspomnienia z Roku Szkolnego 2019 / 2020

 autorzy zdjęć – różni, duża część fotografii w wykonaniu Tomasza Kuźduba ucznia klasy 2b

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom