Ekstremalny XXVII Rajd Skórzanych za nami!

Już po raz dwudziesty siódmy uczniowie Naszej szkoły w określonych grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego uczestniczyli w Rajdzie Skórzanych „Wędrówka z Pedagogiem”!

Ta edycja wędrówki była bardzo ekstremalna – trasa wiodła od Jedlni Kościelnej do Pionek przez las, błoto oraz niesympatyczną pogodę. Podczas całego wyjścia padał nieprzerwanie deszcz, który zmienił plany organizatorów. Pomimo wszystko, wszyscy z uśmiechami na twarzach dotarli na miejsce z którego pociągiem czy autobusem odjechali do domów.

Bardzo dziękujemy za organizację rajdu p. Justynie Wulkiewicz, Panu przewodnikowi oraz wszystkim chętnym na udział w rajdzie! Czekamy na kolejną edycję, która już za rok!

Fotorelację z tego dnia przygotowali p. Karolina Falkiewicz oraz Tomasz Kuźdub – również dziękujemy!

(więcej zdjęć po kliknięciu tutaj -> galeria 1 : galeria 2)