Dzień Edukacji Narodowej!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przypadającego na 14 października, uczniowie Naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny, który wraz z p. Dorotą Szczukowską, p. Anną Wajs oraz p. Małgorzatą Majewską – Bazingą przedstawili  za pomocą mediów społecznościowych. Można było usłyszeć polskie piosenki w autorskich wykonanych, obejrzeć krótki skecz oraz posłuchać oraz obejrzeć ukraińską społeczność, która zaśpiewała i zatańczyła!

W związku z trwającą pandemią koronawirusa akademia była transmitowana za pomocą Facebooka, natomiast wybrane osoby z klasy w pełnym reżimie sanitarnym mogli na własne oczy zobaczyć cały program artystyczny. Tego dnia również uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, w którym uczestniczyła p. Dyrektor Ewa Figura, wygłaszając również kilka słów do uczniów i nauczycieli. Podziękowała wszystkim za sprawne działanie placówki oraz przekazała informację o nagrodach prezydenta miasta Radomia dla uczniów i nauczycieli.

Relacja „na żywo” -> kliknij tutaj
Pełna relacja fotograficzna -> kliknij tutaj

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom