Sukcesy Naszych uczniów!

W okresie zdalnej nauki Nasi uczniowie nie próżnują i odnotowują szeregi sukcesów! Jesteśmy dumni, że możemy pokazywać takie talenty – poniżej szczegóły:

-> Stypendia prezydenta miasta Radomia przyznane!

Na początku roku szkolnego Nasi uczniowie otrzymali stypendia prezydenta m. Radomia p. Radosława Witkowskiego, których wartość to 1000zł dla każdej osoby. Uczniami, którzy zostali docenieni przez jury są:

1. Jan Kopania (technik przemysłu mody)
  2. Klaudia Nawara (technik przemysłu mody)
  3. Amelia Szewczyk (technik przemysłu mody)

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne wyniki w nauce! Zachęcamy Naszych uczniów do otrzymywania pozytywnych wyników, bo warto!

-> II miejsce w XVII Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki „Śpiewajmy Razem”!

Piosenką Sanah „Cząstka” nasze uczennice z zespołu „Dziewiątka” wyśpiewały II miejsce w XVII Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki „Śpiewajmy Razem”. Opiekunem muzycznym dziewczyn była p. Justyna Wulkiewicz. Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do wysłuchania czterech występów dostępnych w linku niżej! Gratulujemy!

-> kliknij, by przejść do występów

(opracowanie tekstowe: Tomasz Kuźdub, p. Justyna Wulkiewicz, p. Ewa Figura)