ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Wraca nauka zdalna!

Po kolejnej konferencji premiera RP p. Mateusza Morwieckiego oraz ministra zdrowia dr Adama Niedzielskiego postanowiono o powrocie nauki zdalnej dla wszystkich uczniów szkół w Polsce. Przypomnijmy, że od ponad miesiąca Nasz kraj przeżywa drugą falę koronawirusa, co raz więcej osób jest w szpitalach i brakuje miejsc dla osób chorych.

Apelujemy do Naszych uczniów o zachowanie bezpieczeństwa oraz do #zostańwdomu! Nośmy maseczki czy inne osłony twarzy w sklepach, na przestrzeniach publicznych oraz zachowujmy się odpowiedzialnie i racjonalnie!

-> co należy wiedzieć o nauce zdalnej w listopadzie?
-> nowe obostrzenia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji za pomocą dróg komunikacji:
-> Messenger / Facebook
-> Instagram
-> adresy e-mail: sekretariat@szkola-zawod-sukces.pl (imie.nazwisko@szkola-zawod-sukces.pl)
-> numer telefonu: tel.: 48 364 02 52

Uczniowie, do zobaczenia wkrótce!

Copyright © 2024
Skip to content