ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Udział w Akcji MEN – „Szkoła pamięta”

Nasza placówka włączyła się w bieżącym roku szkolnym do kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”, która polega na upamiętnieniu ważnych rocznic,  bohaterów oraz wydarzeń historycznych najbliższej okolicy. W ramach akcji, w dniach od 23 października do 5 listopada, młodzież wykonała prace plastyczne i prezentacje multimedialne poświęcone bohaterom ziemi radomskiej oraz zdjęcia prezentujące lokalne miejsca pamięci. Opiekę merytoryczną sprawowały nauczycielki historii: Jolanta Majsiak    i Wioletta Petrzak.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie się w akcję i prezentujemy poniżej prace uczniowskie:

Jan Kochanowski – portret, wykonała Marika Olender z klasy 2PC

Prezentacja pdf  Sandra Dróżdż Kl 2Ge Postacie historyczne ziemi Radomskiej

Prezentacja pdf  Aleksandra Duchnik Kl 1b Radomski czerwiec ‘76

Prezentacja pdf Aleksandra Lipiec z klasy 2PF Bohaterowie polskiej niepodległości z Radomia

Prezentacja pdf Aleksandra Słomska z klasy 2 PD Postacie historyczne ziemi radomskiej

Copyright © 2024
Skip to content