ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

102 lata Niepodległej Polski

W tym roku obchodzimy już po raz 102-gi rocznicę odzyskania przez nasz Naród  – NIEPODLEGŁOŚCI.

Dzień 11 Listopada to dzień zadumy nad losami Polski na przestrzeni dziejów, to dzień podziękowań Wszystkim którzy przelali krew za Wolną Polskę, to również dzień który możemy poświęcić na obcowanie z naszymi bliskimi w Patriotycznym duchu. W tym szczególnym roku zachęcamy do udziału w różnych przedsięwzięciach upamiętniających chwałę Bohaterów Ojczyzny.

W naszej szkole w tym roku nie odbyła się uroczysta akademia, jak to  do tej pory bywało. Jednak młodzież przystąpiła do udziału w wewnątrzszkolnym konkursie zorganizowanym przez nauczycieli historii. Celem było wykonanie prezentacji przedstawiającej losy naszego Narodu oraz upamiętnienie najważniejszych wydarzeń i Postaci z historii Polski.

Oto trzy wyłonione prace finałowe :

  1. Natalia Panaś – Klasa 4e – „102 Lata niepodległej Polski”
  2. Katarzyna Płaskocińska – Klasa 2Ge – „102 Lata niepodległej Polski”
  3. Aleksandra Lipiec Klasa 2Pf – „102 Lata niepodległej Polski”

 

 

Zachęcamy również do udziału w różnych przedsięwzięciach upamiętniających Ten szczególny dzień.

Między innymi  Biuro Programu „Niepodległa”, jak co roku, zaprasza do włączenia się w akcję Niepodległa do Hymnu i zaśpiewania w samo południe Mazurka Dąbrowskiego.

 

Copyright © 2024
Skip to content