ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dziś o godzinie 10.00 rozpoczęła się uroczysta akademia w celu krótkiego podsumowania pracy w tym trudnym roku szkolnym.

 

Blisko po 8 miesiącach (od 19 października)  kształcenia zdalnego młodzież 29 maja miała okazję powrócić do stacjonarnych lekcji. Po tym ostatnim, intensywnym czasie nareszcie przyszedł okres wytchnienia. Nim jednak uczniowie i nauczyciele udali się na wakacyjny odpoczynek spotkali się wspólnie na akademii.

 

Pani Ewa Figura – dyrektor szkoły, podziękowała wszystkim za wytężoną pracę w tym roku szkolnym – uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz pozostałym pracownikom szkoły. Młodzież odebrała nagrody oraz gratulacje za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie, a także za udział w konkursach przedmiotowych i artystycznych.

 

Następnie uczniowie, przygotowani pod okiem pani Anny Wajs – nauczycielki języka polskiego, w bardzo ciepły sposób wprowadzili wszystkich zebranych w wakacyjną atmosferę. Dziękujemy wszystkim tym młodym ludziom którzy dzięki swoim zdolnościom uświetnili to wydarzenie.

 

Drodzy uczniowie i rodzice dziękujemy Wam za pracę w tym roku.

 

Życzymy bezpiecznych wakacji, pełnych pozytywnych wrażeń i odpoczynku. Pamiętajcie, że czekamy na Was po wakacjach – na waszą spontaniczność, na wasz uśmiech na twarzy, na waszą chęć działania, witalność, ogrom pomysłów i wiele innych emocji dzięki którym szkoła żyje!

 

Udanych Wakacji !!!

Do zobaczenia !!!

 

Copyright © 2021
Skip to content