ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Święty Mikołaj w Naszej szkole!

Grudzień to okres, kiedy każdy zaczyna przygotowywać się do świąt Bożego Narodzenia. Każdego roku 6. grudnia obchodziły imieniny Mikołaja, powszechnie nazywane Mikołajkami!

 

Pandemia, która jest z Nami już ponad rok sprawiła, że rok temu Mikołaj nie zagościł do Naszej szkoły, jednak o tegorocznych prezentach nie zapomniał i nie bojąc się pandemii (bo w końcu zaszczepiony) odwiedził Nas! W tym roku szkolnym o przybycie gościa zadbali uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami. Dla każdego obecnego tego dnia ucznia czy pracownika szkoły miał słodki upominek, a nad jego bezpieczeństwem czuwały śnieżynki!

 

Oprócz tego dzięki Radzie Rodziców przy ZSSOSiU uczniowie mogą już korzystać z nowoczesnych szafek szkolnych, które pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a sportowcy godnie reprezentować Naszą szkołę w ubraniach z logotypem szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

 

 

[zdjęcia: p. Dyrektor Ewa Figura]

 

Zapraszamy do Naszej relacji z przybycia Mikołaja tego dnia przygotowanej przez Tomasza Kuźduba.
Więcej zdjęć w odnośniku niżej!

 

(kliknij tutaj, by przejść do całej galerii zdjęć)

 

[tekst i zdjęcia: Tomasz Kuźdub]

 

 

Copyright © 2022
Skip to content