Sukces w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Martwa Natura”

Mamy TO!

Jesteśmy bardzo dumni, za sprawą naszej uczennicy z klasy 4TB. Dominika Wiśniewska, bo o niej mówimy, zdobyła 1 miejsce w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Martwa Natura”. Zostawiła konkurencję daleko w tyle. Jej zdjęcia prezentują absolutnie świetną jakość, zaskakują pomysłowością i odwagą. Wizje Dominiki poparte są bardzo dobrze opanowanym warsztatem fotograficznym. Nadmienić należy również, że uczennica rok temu zdobyła wyróżnienie w tym konkursie, a dwa lata temu zdobyła wspaniałe 3 miejsce!

Gratulujemy Ci Dominiko.

Chcąc Wam przybliżyć dorobek artystyczny Dominiki, została zorganizowana wystawa prac na holu na parterze w budynku dydaktycznym naszej szkoły. Zapraszam do oglądania.

Ponieważ w tym roku Dominika kończy szkołę, dlatego już teraz życzymy ci wielu sukcesów w przyszłości.

A tak mówi o sobie autorka zdjęć:

„Hejka , jestem Dominika z 4TB . Wyrażam się poprzez sztukę. Staram się aby moje zdjęcia niosły ze sobą nieoczywisty przekaz. Najchętniej wybieram temat martwej natury jako obiekt moich wizji. Lubię tworzyć  nieoczywiste kombinacje na pozór nie zrozumiałe z których potem mogę stworzyć  grafiki komputerowe. W proces  tworzenia  zdjęć wkładam dużo pracy oraz czasu. Inspiruje się wszystkim co mnie otacza starając się niczego nie przegapić”.