ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022 / 2023

W czwartek powitaliśmy uczniów klas pierwszych którzy stanęli w szranki młodzieży szkolnej, która będzie kształciła się w kierunkach Technik przemysłu mody, Technik fotografii i multimediów, Technik analityk, Technik usług fryzjerskich oraz Technik reklamy.

Pani Ewa Figura, dyrektor Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług powitała wszystkich zebranych, życzyła wielu sukcesów na drodze prowadzącej do rozwijania swoich pasji zawodowych. Powitała szczególnie zgromadzonych uczniów z Ukrainy, deklarując wsparcie ze strony społeczności szkolnej.

Uczennice klasy 4Pa, życzyły również powodzenia maturzystom w najbliższym roku szkolnym w osiągnięciu wymarzonych wyników na egzaminie maturalnym oraz egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Wszystkim Uczniom, ich rodzicom, pracownikom szkoły, nauczycielom oraz Naszym Partnerom, życzymy udanego roku szkolnego i spełnienia zamierzonych celów.

 

Copyright © 2022
Skip to content