Święto Dziękczynienia w naszej szkole

W czwartek 24 listopada 2022r. w naszej szkole nauczycielki języka angielskiego przygotowały wiele ciekawych wydarzeń przybliżających tradycje pochodzące zza wielkiej wody.

Bardzo duże zaangażowanie wykazali uczniowie naszej szkoły. Wszystkim należą się ogromne brawa!

Nasi podopieczni wykazali się nie lada talentami. Upiekli przepyszne ciasta które można było skosztować za symboliczną złotówkę.

Dochód z wydarzenia będzie przekazany na organizację akcji pisania listów w ramach Maratonu Pisania Listów Amnesty International w dniach od 28.11. do 02.12.2022.

Ponadto uczniowie wzięli udział w quizach językowych. Wykazali się umiejętnościami plastycznymi, które można zaobserwować w poniższej galerii przybliżającej tradycję z Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Gorąco pozdrawiają i zapraszają do wspólnych działań nauczycielki języka angielskiego: p. Małgorzata Bartnik, p. Agnieszka Brudnias, p. Beata Brzeska-Andraszek, p. Sylwia Frąk, p. Agnieszka Gaj, p. Zofia Rokicka-Kwiecień i p. Jolanta Zając-Szymczak.