Bohater On w Twojej Szkole

W październiku i listopadzie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie #BohaterOnwTwojejSzkole.
Celem akcji jest nowoczesna edukacja historyczna i przekazywanie wiedzy dotyczącej Powstania Warszawskiego.
Nauczyciele historii przeprowadzili serię lekcji o Powstaniu na podstawie scenariuszy i materiałów ze strony BohaterOnwTwojejSzkole.pl.
Uczniowie oglądali filmy o Powstaniu, śpiewali pieśni powstańcze i przygotowywali scenki z życia codziennego Powstańców.
W czasie zajęć pracowni multimedialnej uczniowie projektowali kartki dla Powstańców, jedna z nich autorstwa Katarzyny Wosztyl z klasy 4Gb została umieszczona na portalu www.dumnizpowstańców.pl- wirtualnym miejscu pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim.