Jasełka 2022

W środę 21 grudnia 2022 r. pod opieką p. Katarzyny Mirkowskiej-Złotko i p. Sławomira Pijanowskiego, młodzież szkolna przygotowała bożonarodzeniowe przedstawienie – Jasełka.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za podzielenie się swoimi talentami wokalnymi i aktorskimi. Była to nie lada uczta dla oczu i uszu obserwujących uczniów i pracowników szkoły.

Przy tej okazji głos zabrała p. Ewa Figura – dyrektor Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu i złożyła życzenia bożonarodzeniowe dla uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły.

Przedstawienie było bardzo ciepłym wydarzeniem które wprowadziło świąteczny nastrój w szkolne mury.

W kolejnym dniu uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali Wigilie klasowe, podczas których przekazali sobie wzajemnie życzenia i rozstali się na okres zimowej przerwy świątecznej.

Do zobaczenia po Świętach, już w nowym roku !!!