ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Studniówka 2023

Po długich przygotowaniach i niezliczonych próbach poloneza nadszedł dzień 3 lutego 2023r. W tym właśnie dniu uczniowie sześciu klas maturalnych w Zespole Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu uczestniczyli w swoim wymarzonym balu studniówkowym. W tym roku uczniowie, rodzice i nauczyciele bawili się wspólnie w hotelu „Rubin” w Starym Kiełbowie.

Po wstępnych przemówieniach p. Ewa Figura – dyrektor szkoły, życzyła wszystkim zgromadzonym wspaniałej zabawy studniówkowej ostatniemu rocznikowi klas które ukończyły gimnazjum. Tradycyjnie po wypowiedzeniu słów : „Bal studniówkowy Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu uważam za otwarty. Poloneza czas zacząć”, rozpoczął się bal.

Pierwszym elementem balu był oczywiście polonez. Uczniowie przedstawili bardzo oryginalną i piękną wersję tego tańca. Następnie próbkę swoich możliwości tanecznych, przedstawiła grupa uczniów która wykonała nowoczesny i szybki taniec na najwyższym poziomie.

Po sesji zdjęciowej klas z wychowawcami rozpoczęła się zabawa do samego rana. Balu udał się wyśmienicie, wszyscy zapamiętają te cudowne chwile na bardzo długo.

 

Zdjęcia ze studniówki:

 

 

Copyright © 2024
Skip to content