ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

II miejsce i wyróżnienie w Ogólnopolskim Przeglądzie Młodzieżowej Reklamy Społecznej

Z przyjemnością informujemy, że prace naszych uczniów: Ilony Demchenko, Filipa Ochni oraz  Anastasii Khanyk zostały docenione w Ogólnopolskim Przeglądzie Młodzieżowej Reklamy Społecznej. Konkurs został zorganizowany przez Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu i w tym roku  przebiegał pod hasłem “MY i Nasze Sprawy”. Uczniowie w swoich pracach mieli odnieść się do problemów oraz spraw swojego pokolenia. Do konkursu można było zgłaszać prace w trzech kategoriach: plakat reklamowy, film reklamowy, reklama radiowa. Opiekunem przedsięwzięcia jest Andrzej Szot, natomiast w jury konkursu obradowali wykładowcy z Uniwersytetu SWPS: Mateusz Antczak, Wojciech Jastrzębski, Tomasz Szeligowski, Mariusz Wszołek (z kierunku grafika) oraz Magdalena Obszarny i Marek Obszarny (z kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna).

 

Laureaci konkursu z naszej szkoły:

– Ilona Demchenko z klasy 2e – II miejsce w kategorii plakat

– Filip Ochnia z klasy 2e – wyróżnienie w kategorii plakat

– Anastasiia Khanyk z klasy 4GD – praca zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fotorelację z otwarcia wystawy można zobaczyć na stronie:

Wymiana Młodego Designu VII

Wystawa pokonkursowa Przeglądu odbywa się  od 4 kwietnia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu ul. Ostrowskiego 30B i potrwa do 4 maja.

Tekst: Anna Heba-Palewicz

Copyright © 2024
Skip to content