Erasmus+ Realizacja projektu nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000056979

Grupa uczniów z Zespół Szkół Skórzano- Odzieżowych, Stylizacji i Usług- Szkoła Mody właśnie zakończyła krótkie, ale intensywne szkolenie w Sewilli!
Podczas realizacji stażu pogłębiali swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w różnych sektorach zgodnie ze swoimi kierunkami kształcenia np. pracowali jako fryzjerzy, krawcowe,  technicy marketingu lub fotografowie.
Aby pomóc w codziennej komunikacji, popołudniami uczestniczyli w kursie języka hiszpańskiego i poznawali hiszpańską kulturę odwiedzając wartościowe miejsca.
Uczestnicy projektu Erasmus+ zakończyli staż z doskonałymi wynikami 💪 i mnóstwem wspomnień.
W wolnym czasie mogli cieszyć się kulturą Hiszpanii próbując lokalnego jedzenia, obserwując nawyki i odwiedzając nowe miejsca np. Malaga.
Pobyt zapewnił im wiele możliwości nauki dostosowania się do nowego środowiska pracy i opuścili Sewillę z wieloma dobrymi wspomnieniami i cennymi doświadczeniami! 💙💙