Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022 / 2023

W piątek 23 czerwca 2023r. w Zespole Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu, miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022 / 2023. W trakcie akademii Pani Ewa Figura, dyrektor szkoły, podziękowała wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za pracę w kończącym się obecnym roku szkolnym i rozdała uczniom nagrody na bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, wkład w działalność szkoły.

Podczas akademii została wyświetlona prezentacja przypominająca sukcesy naszych podopiecznych w obecnym roku szkolnym. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym!

Na koniec miał niecodzienny pokaz mody. Po kolekcjach zaprezentowanych przez naszych uczniów, nieoczekiwanie w rolach modelek i modeli wcielili się nauczyciele szkoły 🙂 https://fb.watch/lzKaoP6BLG/

Bardzo Dziękujemy wszystkim za cały rok pracy i życzymy udanych i spokojnych wakacji. Dużo odpoczynku!

Dziękujemy p. Sylwii Frąk i p. Katarzynie Fatek za przygotowanie akademii.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

foto: p. Adrian Lament i p. Piotr Młynarczyk.