ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Erasmus+ Realizacja projektu nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000056979

Grupa uczniów klas Technik fotografii i multimediów Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w dniach 18 czerwca –  29 czerwca 2023r. uczestniczyła w stażach zawodowych w ramach akredytowanego projektu Erasmus+ nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000056979. Była to już druga mobilność zrealizowana w ramach tego projektu. Naszym partnerem był Kopernikus M.C.V. s.r.o. z Ostravy. Nasi fotograficy pod opieką p. Karoliny Falkiewicz – nauczyciela fotografii, mieli okazję zrealizować staże zawodowe w branży fotograficznej. Wykonywali zdjęcia produktowe, zdjęcia krajobrazowe oraz dokonywali ich obróbki do przewodników po Ostravie na zlecenie firmy przyjmującej. Zrealizowali również program kulturowy w ramach którego m. in. uczestniczyli w wycieczce do Pragi. Ponadto zapoznali się z lokalną kulturą, zabytkami, wzornictwem, historią. Jak się okazało Ostrawa to piękna miejsce w Czechach i tak bliskie fotografii. Jak wspominają uczestniczki programu był to miło i dobrze spędzony czas.

Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom firmy Kopernikus, którzy wzorowo wywiązali się ze swoich obowiązków zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

 

 

Copyright © 2023
Skip to content