ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Udział młodzieży naszej szkoły w ogólnopolskim programie Narodowe Czytanie 2023.

8 września 2023r. Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowe Czytanie 2023. Fragmenty powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej przed siedzibą biblioteki przeczytali: pani Katarzyna Kalinowska- zastępca Prezydenta Miasta Radomia, pani Ilona Jaroszek – dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej, pan Dawid Ruszczyk – zastępca Dyrektora Departamentu Organizacji Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Radomiu oraz pan Tomasz Trela – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu.
W imprezie udział wzięła młodzież naszej szkoły, a mianowicie klasa 1 A technikum wraz z opiekunami: panią Katarzyną Złotko-Mirkowską i panią Ewą Stus.

 

Copyright © 2024
Skip to content