Wybory Samorządu Uczniowskiego

Dnia 25 września 2023 r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie szkoły. Wzięło w nim udział 580 uczniów wybierających swoich przedstawicieli spośród 3 kandydatów. Wśród wszystkich głosów oddanych 3 było nieważnych. Komisja wyborcza w składzie: Karolina Kołtun, Zuzanna Licbarska, Paulina Latos, Emila Godek, Gabriela Pyrka, Aleksandra Górka i Malwina Marzec oraz opiekunowie SU: Pani Sylwia Frąk, Pani Anna Romaniuk i Pani Aneta Juszczak, czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Zgodnie z Regulaminem w skład Samorządu Uczniowskiego weszło 3 osoby o największej liczbie głosów. I tak oto:
1. Magdalena Staniewska kl. 3A, 302 oddane głosy – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
2. Oliwia Buzor kl. 2D, 141 oddanych głosów- Zastępca
3. Nadia Wojciechowska kl. 3E, 134 oddane głosy – członek SU

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!