Młodzi głosują – podziękowania

Podziękowanie
Klasa 4F serdecznie dziękuje całej społeczności naszej szkoły za udział w symulacji wyborów. Wasza aktywność i udział w procesie demokratycznym są ważne i bardzo cenne. Wasza postawa jest następstwem decyzji o przejmowaniu odpowiedzialności za losy naszego kraju.
Wasza młodość, pierwsze spojrzenie na sprawy publiczne wnosi wiele wartości do politycznego krajobrazu. Mamy nadzieję, że będziecie mieli rzeczywisty wpływ na to w jakiej rzeczywistości żyjecie.
Dziękujemy za to, że poświęciliście swój czas i energię, aby wziąć czynny udział w demokratycznym procesie wyborczym.
Dziękujemy Wam jeszcze raz za waszą determinację i udział. Wierzymy, że wasza rola w kształtowaniu przyszłości będzie kluczowa, i razem będzie powodowali wiele zmian.
Wyniki symulacji wyborów opublikujemy 16 października.
Do zobaczenia przy prawdziwych urnach 15 października
Młodzi Głosują z 4F