Dzień Edukacji Narodowej 2023

W dniu 12 października 2023 r. społeczność szkolna przyłączyła się do obchodów Dnia Edukacji Narodowej. W trakcie tego dnia miała miejsce uroczysta akademia przygotowana przez p. Izabelę Kamińską – kierownika warsztatów szkolnych i p. Elżbietę Zagożdżon.

Podczas akademii głos zabrała p. Ewa Figura  – dyrektor szkoły. Podziękowała wszystkim za wspólną pracę w rozwoju i wychowaniu młodych ludzi. Zarówno za trud ucznia w zdobywaniu wiedzy i umiejętności zawodowych, jak i pracownikom za wysiłek który jest misją. W trakcie akademii miało także miejsce ślubowanie uczniów klas pierwszych w trakcie którego zobowiązali się do godnego reprezentowania szkoły własną postawą.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły składamy serdeczne podziękowania i życzymy wielu sukcesów, by żar pasji zawodowej był podniecany co chwilę kolejnymi sukcesami. Cieszmy się zarówno z tych dużych jak i mniejszych.