ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

KONKURS MODOWEJ KREATYWNOŚCI pt. „Second life of  black and white”- Drugie życie czerni i bieli

Trzecia edycja  KONKURSU MODOWEJ KREATYWNOŚCI pt. „Second life of  black and white”- Drugie życie czerni i bieli, koordynowanego przez Panią Renatę Cichoń – nauczyciela Pracowni konfekcjonowania odzieży we współpracy z Panią Anitą Olszewską-Zapłatą – nauczyciela Podstaw projektowania odzieży. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów ZSSOSiU niezależnie od kierunku kształcenia. Może wziąć w nim udział każdy, kto choć trochę chce rozwinąć i zaprezentować swoją pomysłowość łącząc ze sobą dwa światy – ekologię i modę. Wystarczy przerobić wszystko co „stare” w kolorze czarnym i białym : bluzkę, sweter, czapkę, szalik, spódnicę, itp. by stworzyć nową, kreatywną, niepowtarzalną rzecz. Można użyć dowolnych technik: malować, łączyć z innymi materiałami, dekonstruować, przerabiać, zszywać, rwać, wiązać, malować, doszywać, kleić itp.

NIE WYRZUCAJ ð ZOSTAW ð PRZERÓB ð POKAŻ, ŻE MODĄ Z ODZYSKU MOŻESZ SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Regulamin konkursu modowej kreatywności.

Copyright © 2024
Skip to content