ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Akcja BohaterOn w Twojej Szkole

We wrześniu i październiku uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii BohaterON –  włączhistorię. Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.
Na lekcjach historii młodzież poznawała historię Powstania, śpiewała powstańcze pieśni. Uczniowie obejrzeli też cykl krótkich filmów” Bohaterowie z ruin, czyli historie warszawskich robinsonów” i poznali losy ludzi, którzy po upadku Powstania ukrywali się w ruinach Warszawy.
Klasa 1 A umieściła wpis na portalu dumnizpowstancow.pl- wirtualnym miejscu pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim.
Autorką pracy umieszczonej na portalu jest Weronika Kopczyńska z klasy 1 A.
Copyright © 2023
Skip to content