ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Świąteczne Kalendarza Adwentowe

Tradycyjnie już pod koniec listopada uczniowie naszej szkoły tworzą piękne kalendarze adwentowe wprowadzając świąteczny nastrój do pracowni językowych. Również w tym roku powstało wiele prac w ramach konkursu ” Der Adventskalender”, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.
Najpiękniejsze kalendarze zostały wytypowane do międzyszkolnego etapu konkursu. Są to prace uczennic: Julii Kępczyńskiej, Mai Winiarskiej i Malwiny Lisek z kl. 4a (opiekun: p. Joanna Wielocha) oraz Aleksandry Celejewskiej z kl.3a i Magdy Podladowskiej z kl. 4e (opiekun: Małgorzata Majewska-Bazinga).
Przy wejściu do pracowni języka niemieckiego 2a można też podziwiać pozakonkursową pracę Niny Figarskiej (kl. 4e) : Weihnachtsmarkt, czyli tradycyjny niemiecki jarmark świąteczny.
      Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za kreatywność i pomysłowość a autorkom najlepszych prac życzymy powodzenia w etapie międzyszkolnym!
Copyright © 2024
Skip to content