ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Walentynki 2024

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła, podjęcia rozważań o miłości i jej sensie.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunów tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Trzeba przyznać, że szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy. W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code – ubrania w kolorze czerwonym i różowym, a na szkolnym korytarzu w trakcie przerw można było zjeść pyszne ciasto i posłuchać romantycznej muzyki. Dochód ze sprzedaży zostanie wykorzystany w kolejnych inicjatywach Samorządu Uczniowskiego.

Z okazji Walentynek Uczniowie zainspirowani przysłowiami o miłości przygotowali piękne Karty Walentynkowe po niemiecku – Valentinstagskarten.

Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy dużo miłości.

 

Copyright © 2024
Skip to content