ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Strefa Relaksu

Szkoła zwykle kojarzy się z obowiązkami, ciężką pracą i wymaganiami. Jak sprawić by stała się takim miejscem, do którego uczniowie wchodzą z radością i uśmiechem? Czasem wystarczy tylko dać im przestrzeń, z której tylko oni korzystają, o którą się troszczą, i do której nauczyciele zaglądają tylko po to, by zadbać o bezpieczeństwo.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i ogromnej pomocy Rady Rodziców oraz zgromadzonych funduszy przez Zespół Anglistów sfinansowano pufy i stoliki. Strefa Relaksu została przyjęta z ogromnym entuzjazmem przez społeczność szkolną.
Kącik na pierwszym i drugim piętrze został zaaranżowany tak, by można się w nim zrelaksować i odpocząć po trudnej lekcji, albo zebrać myśli i uporządkować wiedzę przed sprawdzianem.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i pamiętajmy : DBAJMY O NASZE WSPÓLNE OTOCZENIE.

Copyright © 2024
Skip to content