ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Konkurs „Potyczki z grafiką”

Miło nam poinformować, że projekty naszych uczennic: Natalii Wieczorek, Darii Tomaszewskiej, Anastasii Dziaineki oraz Khrystyny Kybuk z kierunku Technik reklamy zostały docenione w konkursie „Potyczki z grafiką” zorganizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu.
W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem ”Siła Przemysłu w Radomiu: Tradycja, Innowacje i Przyszłość”. Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu odnoszącego się do tematu konkursu. Nasze uczennice zakwalifikowały się do ścisłego finału.

W dniu 26 kwietnia podczas II etapu konkursu finaliści mieli w ciągu dwóch godzin zaprojektować znaczek pocztowy dla firmy „Radoskór”.

W trakcie oczekiwania na wyniki uczniowie wysłuchali prelekcji pana Pawła Korby na temat historii przemysłu w Radomiu.

Na podstawie wykonanych prac, komisja konkursowa przyznała naszym uczennicom II, III miejsce oraz wyróżnienie.

Laureaci konkursu z naszej szkoły:

II miejsce – Khrystyna Kybuk  2e

III miejsce – Natalia Wieczorek 4e

Wyróżnienie – Daria Tomaszewska 4e

Oficjalne wręczenie nagród miało miejsce w obecności dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu – Pana Zbigniewa Matygi, organizatorów konkursu Sylwii Szafranowicz, Tomasza Marka, Sławomira Pijanowskiego, Magdaleny Zwierzchowskiej oraz przedstawicieli jednego ze sponsorów – Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Radomski, prezesa Pana Marka Grzywacza.

Copyright © 2024
Skip to content