ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Reklamy pt. ,,Kreatywni w reklamie”

17.04.2024 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbył się finał Zawodów III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Reklamy pt. ,,Kreatywni w reklamie”. W pierwszym etapie wzięło udział ponad 1200 uczniów z 41 miast, natomiast do trzeciego etapu zakwalifikowało się 93 uczniów, w tym dwie nasze uczennice z klasy 3e: Maja Prokop i Aleksandra Kozdrach, które wraz z opiekunem p. Sylwią Czubak, wzięły udział w tym wydarzeniu. Warto podkreślić, że pomimo tego, iż dziewczyny nie znalazły się w gronie najlepszej czternastki, to i tak osiągnęły bardzo dobre wyniki, i zasługują na słowa uznania oraz gratulacje. Zresztą, tak jak i pozostali uczestnicy, którzy rywalizowali w tym dniu o tytuł laureata olimpiady, za zaangażowanie i wkład we własny rozwój. Jeszcze raz GRATULUJEMY!

Copyright © 2024
Skip to content