ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Zainspiruj się Henrykiem Tomaszewskim – druga edycja szkolnego konkursu technika reklamy

Za nami druga edycja szkolnego konkursu na plakat dla uczniów z kierunku technik reklamy. Tym razem uczniowie mieli zainspirować się twórczością artysty – ikony polskiej szkoły plakatu, Henrykiem Tomaszewskim. W tym roku wpłynęło ponad 60 projektów konkursowych. Poziom prac uczniów był wysoki i wyrównany. Komisja konkursowa w składzie: p. Izabela Kamińska, p. Sylwia Czubak, p. Karolina Falkiewicz, p. Adrian Lament oraz p. Piotr Młynarczyk nie miała łatwego zadania i biorąc pod uwagę trafność i oryginalność w prezentacji tematyki konkursowej, walory artystyczne oraz przekaz wizualny pracy wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce – Natalia Pionka

II miejsce – Ilona Demchenko

III miejsce – Urszula Spadło

Wyróżnienie – Aleksandra Kłosowska

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom!

 

Copyright © 2024
Skip to content