ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023 / 2024

W piątek 21 czerwca 2024r. nastąpiło uroczyste zakończenie kolejnego roku szkolnego. W tym dniu również ukończyli szkołę uczniowie klasy 3Br w zawodzie fotograf i fryzjer. Pani Ewa Figura – dyrektor szkoły podziękowała za cały rok pracy uczniom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły. Szczególne podziękowania skierowane były do tych uczniów którzy zaangażowali się życie szkoły oraz osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe – odebrali świadectwo z biało-czerwonym paskiem z rąk dyrektora szkoły.

W części artystycznej wystąpili uczniowie różnych klas prezentując swoje talenty wokalne, taneczne i gimnastyczne.

Za przygotowanie akademii i uczniów składamy podziękowani p. Annie Romaniuk i p. Monice Bekasiewicz.

Życzymy Wszystkim Udanego Letniego Wypoczynku!

Do zobaczenia wkrótce po wakacjach!

 

Copyright © 2024
Skip to content